Klubová výstava České Budějovice

Sice jsme si řekli,že tak daleko jezdit nebudeme, ale protože jsme se tam mohli setkat se spoustou milých, hodných zajímavých lidiček,tak jsme svůj postoj přehodnotili a jsem za to moc ráda. Výstava moc hezká, s reprezentativním počtem JRT a velmi příjemnou, kvalifikovanou rozhodčí,p.Novákovou. Posuzování bylo podrobné, poctivé, s citlivým přístupem k pejskům i vystavovatelům. Přihlášení byli,I Rock Ruby- V2,RES.CAC, naše sluníčko Fan-Fan Pylades,které se na hladkou fenku docela daří V1 , CAC , CC a v dorostu mělo premiéru naše miminko Glorfidel Elf Lord Inlovewith.Elfínek si to pěkně užil,krásně spolupracoval a byl prostě zlatíčko N4.

Velikánskou radost nám udělali naše odchovy,Gillien Lili Pylades VN2 a Fido Pylades V3. Oběma a samozřejmně i paničkám MOC MOC GRATULUJEME!

Protože máme málo odchovů,byla jsem moc ráda,že jsme se alespoň tři sešli a využila jsem ochoty Lucky Zdvihalové s Gillinkou a Alči Suchánkové s Fidouškem a přihlásila jsem nás i do soutěže o Nejlepší chovatelskou skupinu…A byla sranda….Nakonec v konkurenci dalších 4 chovek jsme skončili na super 2.místě  za což jsem holkám nesmírně vděčná a strašně moc jim DĚKUJI za krásnou prezentaci našich odchovů a hlavně za lásku, kterou pejskům dávají. 

Krásného úspěchu dosáhla i další dcerka našeho I Rock Ruby OMV , Beretta Bee Baleff Gun,která vyhrála třídu dorost-feny – VN1 i k ní míří naše GRATULACE.

Všem blízkým, kamarádům, známým chci srdečně poděkovat za super společnost.

A zvlášť Verunce Volfové, bez které bychom neměli toto krásné FOTO.

Přejít nahoru