Vrh „A“

10. 12. 2009
5 fen, 1 pes

otec: CH. ALIAS SONNY DYNAMIC LIFE
Šampion CZ – SK, Klubový šampion Grandšampion CZ, 2 x Národní vítěz multi CAC, CACIB, res.CACIB, 2 x BOB, 2 x BIG patella 0/0, zkouška z norování
matka: CH. AURA Z LADOVA KRAJE
Šampion CZ, Národní vítěz, Krajský vítěz CAJC, multi CAC
patella 0/0
zkouška z norování

RODOKMEN

Ch. Alias Sonny Dynamic LifeAmerican Gigolo du Manoir des OmbreusesTalata E´Kazan
Traviata des Princes de Kazan
Cloie Stříbrný potokIch. Ciro Astosa
Tsarskaja Dinastija Anna
Ch. Aura z Ladova krajeFor Pleasure Of The Hunters PrideIch. Imlay Black Forrest
Ch. Look At Liberty Of The Hunters Pride
Bubble Bessy z JeřeněSpeedy Spot Of Cathy's Cottage
Xena For Aimy V. Ons Eiland


AMERINDA FIRST PYLADES

Fenka, bílá s trikolorní hlavou. Narozena první 8:53, porodní váha :205g Srst krátka až brooken. Amerinda je ďáblík, ale má strašně ráda lidskou společnost. Bude asi velmi dominantní a jsem ráda , že bude mít velmi zkušeného pánečka, se kterým se budou věnovat loveckému,záchranářskému výcviku. A jistě se i budeme potkávat na výstavách. Amerinda First půjde k panu Havlíkovi, SK.


A-PINKY PYLADES

Fenka, bikolorní, souměrně zbarvené obě půlky hlavy, uprostřed pecička (naše Soninka), jinak bílá. Narozena jako druhá v 9:15hod, porodní váha: 180 g. Pinky měla trošku těžší vstup do života , ale již je naprosto plnohodná darebačka. Je velmi žívá a před mazlením dává přednost rvačkám.Srst krátká.Pinky je určena na mazlíka.


ARON PYLADES (chovný pes)

Pes – bílý.Narozen jako třetí v 10:01. Porodní váha: 230 g. Aron je úplný lední medvídek.Je ze všech štěňátek nejukecanější a také po tatínkovi zdědil neustálé vrtění ocáskem. Budeme ho mít kousek u kamaráda Pavla Majznera, který se s méďou bude věnovat loveckému výcviku. Samozřejmě, pokud bude Aronek chtít! Srst hrubá.


AURA PYLADES

Fenka – bikolor. Souměrně zbarvena hlava, flek u kořene ocásku a malinký flíček na zádech. Narozena jako čtvrtá v 10:35hod. Porodní váha: 195 g. Aura je krásná fenka,která bude krátkosrstá až brooken.Je to zvědavka a mazlivka v jednom. S Aurinkou se budeme vídat na výstavách a půjde k panu ing.Šimiakovi,SK


AMY PYLADES

Fenka – bikolor. Velký monokl kolem pravého oka a půlobojek na pravé straně krku. Narozena jako pátá v 12:05hod.Porodní váha: 225 g. Ejmička bude brooken. Je to takový náš mazlínek. Strašně ráda se tulí ,ale taky hraje.Ejmička půjde ke kamarádce Leničce Raadová do Kadaně. Budou se spolu věnovat sportování. Bohužel nemůže být uchovněna kvůli vadě skusu.


A-KITTY PYLADES

Fenka – bikolor. Monokl na pravém oku a flek kolem levého ucha. Narozena jako šestá v 12:55hod. Porodní váha : 225 g. Kittynka bude krátkosrstá až brooken. Je to takový samorost , který vcelku nikoho nepotřebuje. Když ji někdo zavazí tak ho ztluče a hotovo. Ale ráda se i mazlinkuje. Kittynku budeme mít kousek u paní Juchelkové , která se s princeznou bude věnovat sportování.

Přejít nahoru