10.5 Jsme se zúčastnili Hornoslezské výstavy psů v Dolním Benešově s Tagirem. Krásná výstava s krásným počasím a ještě krásnějším výsledkem ….Tagirkovi se daří a V1 , VT , KV a BIG 4 je úplně super !!!!

10.5 Jsme se zúčastnili Hornoslezské výstavy psů v Dolním Benešově s Tagirem. Krásná výstava s krásným počasím a ještě krásnějším výsledkem ….Tagirkovi se daří a V1 , VT , KV a BIG 4 je úplně super !!!!
