Johanka Pylades

Všechna štěňátka z vrhu J Pylades jsou již ve svých nových domovech. .Jen s Johankou jsem se nějak nedokázala rozloučit , proto zůstává doma. Je to takový čertík , ale alespoň je na dvoře veselo..

Nové fotky štěňátek

Do presentace vrhu “J” jsme přidali nové fotky štěňátek včetně jednotlivých profilů. K nahlédnutí zde.

Standard Jack Russel teriéra

Článek je chráněn autorským zákonem. Plagiátorství je v ČR trestné. Pokud máte foto, které by se dalo použít jako příklad, budu ráda, když mne zkontaktujete. Chtěla bych ještě doplnit video pohybu JRT a klidně i PRT k porovnání. Pokud nějaké takové video máte a poskytnete, …

Standard Jack Russel teriéra celý příspěvek »

Štěňátkům jsou 4 týdny

Miminkům z vrhu “J” Pylades jsou 4 týdny. Už začínají krásně papat, i když maminka má mlíčka na rozdávání. Také už běhají po obýváku a začínají zlobit. Přidali jsme pár fotek.

Proč a co je PP

Co znamená pes s průkazem původu (PP) a proč si jej pořídit? Pokud váháte nad tím, zda si pořídit štěňátko s průkazem původu či nikoliv, přečtěte si následující řádky. Při nákupu štěněte bez průkazu původu sice ušetříte nemalou částku, ale nemáte jistotu, že si opravdu …

Proč a co je PP celý příspěvek »

Máme štěňátka

Pepince a Elfíkovi narodilo 5 krásných miminek. Porod byl velmi rychlý, hladký. Pepinka prostě umí všechno. Miminka pěkně rostou a maminka se vzorně stará. Všechna miminka jsou předběžně rezervována.

Šťastný Nový rok

Všem známým, přátelům, kamarádům přeji vše nejlepší do Nového roku. A snad bude už dobře. 

Scroll to Top